Dlaczego Sketch?

PO 1: LUNCH

 

lunch

Wiemy, że dobry lunch to dobra reszta części dnia. Z tego właśnie powodu codziennie, od poniedziałku do piątku, przygotowujemy dla Ciebie świeży i dobry posiłek. W naszej karcie lunchowej zawsze znajdziesz do wyboru dwa dania główne oraz danie w wersji fit. Każdy obiad poprzedzony jest pożywną zupą, a zakończony pysznym deserem. Do picia czeka na Ciebie domowy kompot lub orzeźwiająca woda z cytryną.

PO 2: ATMOSFERA

 

atmosfera

Wiemy też, że dobry relaks musi odbywać się w dobrej atmosferze. Naszym atutem jest brak skrępowania, swoboda i panujący luz, który w efekcie pozwala Ci na prawdziwy odpoczynek po całym dniu pracy. Czekają tu na Ciebie orzeźwiające KOKTAJLE, zawsze urozmaicone menu i przyjazna obsługa.

PO 3: MIEJSCE NA KAŻDĄ OKAZJĘ

 

na kazda okazje

 

Możesz tu zarezerwować stolik na randkę i ukryć się w cieniu innych . Możesz też wspólnie ze znajomymi oglądać najważniejsze mecze  i wspólnie świętować zwycięstwa swojej drużyny. Jeżeli jesteś fanem muzyki na żywo, często spotkasz u nas zespoły, które będą umilą Ci kolację. A jeśli tym czego szukasz jest miejsce na mniej lub bardziej formalne spotkanie biznesowe to trafiłeś pod właściwy adres. Najważniejsze dla nas jest to, abyś to TY czuł się komfortowo.

PO 4: MIEJSCE DLA DZIECI

 

dzieki

To naturalne, że weekendy to wyjątkowy czas, który spędzasz z rodziną.  Jeżeli nie masz ochoty przez pół dnia stać „ przy garach”  to zapraszamy na obiad rodzinny do Sketch W Teatrze Wielkim. Troszczymy się o najmłodszych, dlatego stworzyliśmy specjalne menu oraz pokaźny plac zabaw.. Dzieci pozostają pod skrzydłami opiekunki, która przygotowuje dla nich gry i zabawy. W czasie, gdy Ty masz czas na ucztę dla podniebienia, Twoje maluchy mają czas na mistrzowską frajdę.

PO 5: WEEKEND

 

weekend

Jest piątek, gonitwa zakończona, czas na chill out i odpoczynek. Z głośników przyjemna muzyka o którą dba DJ. Koktajle gotowe, ciepłe popołudnie znajomi właśnie się zbierają.
Nic nas tak nie zregenreuje jak dobra zabawa, wiemy o tym dlatego czekamy na Ciebie w Sketch w każdy weekend. Jak bifore to znami, chodz!