Historia

Każde dzieło zaczyna się od wstępnego szkicu

Sketch, czyli dosłownie „szkic”, to pierwszy krok do tworzenia rzeczy wyjątkowych i niespotykanych.

To dlatego Sketch jako filozofię wyznacza sobie ciągłe ulepszanie i dążenie do doskonałości. 

Wierzymy, że każdego dnia, wraz z wami i dzięki wam, możemy kreować niepowtarzalne miejsce na mapie Warszawy. Stawiamy na luz, swobodę i dobry smak. Naszym celem jest nieustanny rozwój, by móc sprostać wszystkim Twoim wymaganiom.

Od lat stawiamy na to, żebyś w ciągu dnia miał możliwość zjeść u nas doskonały lunch lub skosztować pysznej kolacji, a po zmroku… mógł oderwać się od szarej codzienności.

Nasze cele udało nam się osiągnąć w pierwszym lokalu, przy ulicy Foksal. Postawiliśmy na międzynarodowe menu, nieszablonowe dania  oraz przekąski. Oprócz szerokiej oferty win, goście mieli do dyspozycji aż 80 gatunków piw. Dla tych, którzy oczekiwali na przyjście znajomych, czekała nieoczywista rozrywka. Wszyscy chętni mogli do woli grać na playstation, a najlepsi mierzyli swoje siły grając w piłkarzyki.

Weekendy również należały do nas. Nauczyliśmy się trzech podstawowych zasad udanej imprezy. Jak pić szampana – to tylko do dna butelki. Jak tańczyć – to do ostatniego dźwięku. Jak się bawić – to na maxa!